poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Augusta Docher - Najlepszy powód, by żyć - przedpremierowo

Wszystko trwało ułamek sekundy. Błysk ognia i nagle jestem w ognistej kuli. Dociera do mnie, że się palę. Jestem żywą ludzką pochodnią.Dominika budzi się po kilku dniach. Wie, że to by wypadek, a ukochany ojciec wcale nie chciał jej zabić. Teraz, kiedy on jest w więzieniu, ona leży w szpitalu i walczy o życie. Chociaż właściwie to inni walczą za nią-ona się już poddała.Ale to, co miało być końcem, okazuje się początkiem...Przewrotny los stawia na jej drodze ambitnego młodego lekarza, który dostrzega w niej więcej niż tylko pacjentkę. Gdy on będzie leczył jej ciało, jego brat Marcel, czarna owca szanowanej rodziny, spróbuje uleczyć jej duszę.
Tylko czy to jest w ogóle możliwe? 

Czy pęknięte serce potrafi jeszcze kochać?

I czy ktoś, kto ma tyle powodów, by się zabić, odnajdzie ten jeden, by żyć ?Najlepszy powód, by żyć jest powieścią wzruszającą do łez, bardzo emocjonującą.

Augusta Docher po raz kolejny zaskakuje swoich czytelników, po raz kolejny ukazuje nam swoje dobre pióro, swoją pasję do pisania.

„ Jakakolwiek wiadomość i tak jest lepsza od niepewności, bo masz kontrolę, możesz coś zaplanować, przemyśleć, przygotować się do walki”. Główna bohaterka Dominika prowadzi swoją największą walkę w życiu. Najlepszy powód, by żyć jest książką, którą warto jest przeczytać, wzbudza w czytelniku spore emocje, wzruszenia, czasami złość, z każdą stroną autorka bohaterka udowadnia nam że to, co jej się przydarzyło może skłonić nas do większej walki, chęci by zmienić coś w swoim życiu.
Bardzo się cieszę, że mogłam przeczytać, powieść Najlepszy powód, by żyć, autorka rozszarpała mnie emocjonalnie choć wiem, że takie powieści bardzo dobrze na mnie wpływają i że długo nie będę mogła zapomnieć o tej powieści . 

A ty jaki masz najlepszy powód, by żyć ? 

Powieść już teraz możecie kupić w przedsprzedaży http://www.empik.com/najlepszy-powod-by-zyc-docher-augusta,p1147394450,ksiazka-p.
Zdecydowanie polecam wam najnowszą powieść Augusty Docher Najlepszy powód, by żyć . 
To jak sięgniesz po powieść by zrozumieć swój Najlepszy powód, by żyć ?


Premiera: 27 Września


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Znak Literowa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz