piątek, 28 lipca 2017

K.Bromberg - Down Shift bez hamulców

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasami przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy.
Getty Caster chce wreszcie ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany. Mężczyźni w jej życiu dotychczas przysparzali jej tylko bólu. Ucieka przed przeszłością.
Zandoprowadza do kolizji. Czy niespodziewane zauroczenie pozwoli im pokonać przeszłość i zbudować wspólną przyszłość? 

Czy z wielkiego wybuchu może narodzić się miłość ?Powiem, że długo i cierpliwie wyczekiwałam ostatniej części serii Driven, ale no właśnie to już koniec. Trochę szkoda, ale czekam na coś nowego tej autorki.
Seria Driven była debiutanckim cyklem powieści K.Bromberg i powiem szczerze, że jak na debiut to poradziła sobie mistrzowsko!

To dość emocjonujący, zaskakujący, niepowtarzalny oraz niepokojąco wciągający cykl. Podbiła serca polskich czytelniczek i bardzo się cieszę, że jestem w tym gronie, a także że mogłam przeczytać tą wspaniałą serię od początku do końca.er Donavan za kierownicą samochodu wyścigowego jest w swoim żywiole. Jednak musi wycofać się z branży, jeśli naprawdę chce coś osiągnąć. Z dala od swojego ojcu. Ucieka przed prawdą.Silni, zadziorni, odważni, zranieni.

Uciekają przed swoimi demonami.
Żadne z nich nie spodziewa się, że przez przypadek będzie skazane wspólne mieszkanie w cichej chatce z nieznajomym. Nikomu nie jest to na rękę, ale ani Getty, ani Zander nie chce spasować i się wyprowadzić...

To spotkanie całkowicie odmieni ich życie.
Walka zmieni się we wzajemne przyciąganie, a przyciąganie... w coś znacznie więcej.

Jednak żadne z nich nie chce się poddać sile namiętności, każde wciska maksymalnie gaz i w efekcie doprowadza do kolizji. Czy niespodziewane  zauroczenie pozwoli im pokonać przeszłość i zbudować wspólną przyszłość?

Czy z wielkiego wybuchu może narodzić się miłość ?Jest to już ostatnia niestety część niezwykłej, emocjonującej, namiętnej, niepokojąco wciągającej, romantycznej oraz z nutką świeżości serii Driven.
K.Bromberg zawładnęła polskimi czytelniczkami, podarowała im piękny dar swoją powieść pisaną sercem,   a my oddałyśmy jej zachwyt każdą jej powieścią.

Zastanawiam się która/który z was wyczekuje tej części ? I ma cała serie za sobą ?


Ja długo nie będę mogła zapomnieć o tej autorce, serii.

K.Bromberg w każdej części swoich romansów ma idealne podejście, dba o każdy najmniejszy szczegół. Ta świeżość w książkach przyciąga a autorka naprawdę dobrze piszę.

Polecam wam tę powieść z przyjemnością sięgnę jeszcze po nią nie raz nie dwa razy.

Za możliwość przeczytania powieści oraz całej serii dziękuję wydawnictwu Helion/Editio Red .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz