piątek, 16 czerwca 2017

Laurelin Paige - Uwikłani Chandler

Nowy model Pierce'a
     jest godnym następcą 
                          seksownego brataPrzystojny biznesmen odbywa w sali konfrerncyjnej wiele spotkań. Nie zawsze są one jednak służbowe-kobiety wiedzą, że Chandler preferuje stół zamiast łóżka.Chandler Pierce rzuca na kobiety nieodparty urok. Jedynym spojrzeniem powoduje, że ich spudnice się podwijają. Mówią, że jego rozbuchana pewność siebie to szczyt bezczelności, ale Chandler uwielbia udowadniać swoją męskość.Młodszy brat Hudsona nie robi planów na przyszłość, To nie w jego stylu.
Jednak kiedy poznaje Genevieve Fasbender, wszystko się zmienia.   To pierwsza kobieta, z którą chciałby spędzić cała noc i pierwsza, która stwierdziła, że Chandler wcale nie jest tak doskonałym kochankiem. 

Jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Czy żądny wrażeeń mężczyzna postawi sobie za  punkt honoru  zaspokojenie fantazji Genevieve?Seria Uwikłani jest to seria gorąca, elektryzująca. Ale to, co zrobiła ze mną część z Chandlerem to przeszło najbardziej oczekiwane wyobrażenie.

Ta książka jest dla czytelnika pewnego rodzaju wstrząsem, jest pełna emocji, namiętności, seksu, tajemniczości po części.

Moje serce oddane jest Chandlerowi , kiedy się po niej pozbieram tego nie wie nikt. Laurelin Paige rozwala emocjonalnie swoich czytelników z każdą książką coraz bardziej. Jak jej się to udaje ? Nie umiem wam tego powiedzieć. Wiem jedno, że koło tej książki nie da się przejść obojętnie.

Zdecydowanie Chandler jest godnym następcą swojego seksownego brata. A czy włada umiejętnościami tak jak Hudson ? A może nawet lepiej ? 

Tego musicie się sami przekonać. Ale naprawdę warto.
Polecam z gorącym i czystym sercem wam  powieść, całą serię, bo naprawdę warto. To co cała seria zrobi z wami to już jedno, a czy wyjdziecie z każdej części tacy sami ? Z pewnością nie 

To jak skusisz się na gorącą część pełną emocji ?Za możliwość przeczytania ksiazki dziękuję wydawnictwu Kobiece

1 komentarz:

  1. Po przeczytaniu recenzji wiem że i ta książka stanie na mojej półce!!!

    OdpowiedzUsuń