poniedziałek, 12 czerwca 2017

K. C. Hiddenstorm - Po Złej Stronie Lustra - Przedpremierowo [ Patronat]

Lisa Johnson ma wszystko, o czym marzą przeciętni ludzie: urodę, sławę, bogactwo. Sielanka jednak kończy się w dniu, w ktorym ulega tajemniczemu wypadkowi na planie swojego najnowszego filmu. Po wyjściu ze szpitala doświadcza coraz częstszych omdleń oraz szeregu innych dolegliwości... jak choćby wizyt w alternatywnej rzeczywistości. Jawa i sen zaczynają zacierać się coraz bardziej, a ona z przerażeniem uświadamia sobie, że zaczyna balansować na krawędzi obłędu. Podczas jednej z wizyt w równoległej rzeczywistości Lisa poznaje demoniczną Kobietę w Bieli, która składa jej propozycję nie do odrzucenia...
Jestem po tej książce rozwalona totalnie na małe drobne kawałeczki i tego nie da się poskładać tak łatwo.

Autorka nie tylko nas wprowadza w stan balansujący nad dwoma światami, a także skłania nas do refleksji, który świat powinien z nami zostać.

Z pewnością każdy z was powinien przeczytać tą powieść, jest naprawdę bardzo dobra, przyjemna, lekka, pobudza nas do odgrzebania gdzieś w nas bardzo sporej wyobraźni, przede wszystkim mimo grubości szybko się ją czyta. Bardzo się cieszę, że Zaczytana ma możliwość patronować tej powieści. 

Nie wyobrażam sobie by moja biblioteczka była bez Po złej stronie lustra. 
To już moja druga przygoda z twórczością autorki i powiem wam, że coraz bardziej autorka stawia sobie poprzeczkę, coraz bardziej rozwala emocjonalnie swojego czytelnika. 

Po złej stronie lustra jest powieścią, którą nie łatwo jest ominąć obojętnie, gdy już raz po nią sięgniesz nie będziesz mógł/ mogła się od niej odciągnąć. Z każdą kolejną stroną coraz bardziej będzie Cię wciągać stan, który miesza dwie rzeczywistości stan, który wiruje między dobrem a złem. 
To jak sięgniesz po powieść Po złej stronie lustra ?


Jest to z pewnością najgorętsza premiera tego roku, elektryzująca, władająca swoim czytelnikiem, ciekawa, tajemnicza.Z przyjemnością wam polecam powieść Po złej stronie lustra.Książkę możemy zakupić w przedsprzedaży na : e-bookowo.pl https://www.e-bookowo.pl/proza/po-zlej-stronie-lustra.htmlPremiera: 20.06.2017r.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz