sobota, 27 maja 2017

Nathanael Johnson - Sekrety Roślin i Zwierząt w miejskiej dżungli

Odkryj fascynujący świat przyrody, która cię otacza.

Wszystko zaczęło się, kiedy Nathanael Johnson postanowił nauczyć córeczkę nazw wszystkich drzew, które mijali w drodze do przedszkola w San Francisco. Mały projekt zmienił się w wielką przygodę, której celem było odkrycie ciekawostek dotyczących okolicznej fauny i flory. 




Często nie zdajemy sobie sprawy, że natura jest naszym nieodzownym towarzyszem. Mieniąca się różnymi barwami i czarująca nieprzewidywalność potrafi wedrzeć się nawet w świat betonowej dżungli. 

Wystarczy dobrze patrzeć.







 Sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli " Uchylają rąbka tajemnicy z życia zwierząt i roślin zasiedlających pobliskie parki, sekwery i drogi. 




Ta książka jest bardzo dobra, czytelnik może dużo z niej wynieść, dużo ciekawych informacji o mrówkach, ślimakach czy chwastach. 

Książka jest bardzo przyjemna, interesująca, dobrze się ją czyta, a co najważniejsze pochłania w bardzo dobry sposób swojego czytelnika.




Szczerze powiem, że nigdy nie sądziłam, że sięgnę po taki rodzaj książek, ale gdy zaproponowano mi ten egzemplarz podjęłam się przeczytania książki. I powiem wam, że nie żałuje, to była naprawdę dobra decyzja,  cieszę się, że miałam okazję przeczytać tą właśnie książkę.

I zachęcam was do sięgnięcia po Sekrety Roślin i Zwierząt w miejskiej dżungli na pewno nie pożałujecie, a może wręcz przeciwnie zaczniecie polecać znajomym ?

Może was wciągnie tak, że będziecie chcieli czytać po raz kolejny i kolejny ?




Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu  Vivante oraz Kobiece.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz