niedziela, 21 maja 2017

Magdalena Kozioł - 52 Kolory Życia tom 5

V tom powieści podkręca temperaturę burzliwej historii o miłości Sally i Jacka. Bohaterka podejmuje ważną decyzję, którą dyktuje jej rozsądek. Dni Sally wypełniają melancholijne uczucia i między innymi takie kolory życia, jak: śliwkowy, waniliowy,cynamonowy,, kasztanowy czy żółty. Okaże się też, czy Aneta wyzdrowieje.Historia Sally jest niezwykła , każdy z nas myśli, że całe nasze życie składa się tylko z dwóch kolorów , czyli białego i czarnego. I tu chciałabym was przekonać, że jednak się mylicie , że życie składa się z dużo, dużo więcej . 

Seria 52 Kolory Życia wciąga od pierwszego tomu , od pierwszych chwil . Jest to powieść pełna miłości , namiętności oraz zdrady. Ta książka pokazuje nam, że nasze życie nie koniecznie musi być czarno białe , że możemy mieć życie pełne kolorów . 

Jest to piąty tom niezwykłej historii Sally i Jacka, w której łączą się chwile te dobre i te złe . Jak potoczy się ich dalsze życie ?
W powieści 52 Kolory Życia to niesamowicie barwny i emocjonujący cykl o życiu, każdej z nas .

To naprawdę dobra seria . Mam nadzieje, że za jakiś czas seria wyjdzie w większej ilości egzemplarzy i już nie jako biały kruk , który dostaniemy u autorki , tylko taki który kupimy w wydawnictwie czy w każdej księgarni, czy stacjonarnej, czy tej internetowej. Cieszę się, że mogłam zapoznać się z twórczością autorki oraz piękną serią , która by nie wyszła, gdyby autorka nie postanowiła spełnić swoich marzeń i nie zrobiłaby to za wszelką cenę.
Dlatego z przyjemnością polecam wam całą serię 52 Kolory Życia , nie zwlekajcie z przeczytaniem tej serii.
Za możliwość przeczytania ksiażki dziękuję autorce .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz