poniedziałek, 8 maja 2017

Magdalena Kozioł - 52 Kolory Życia tom 4

Tom IV kończy się na 26 rozdziale powieści, czyli w równej połowie. Przepełniają go skrajne emocje i odczucia bohaterów. Miłość przeplata się ze strachem, radość ze smutkiem, a rozum przegaduje się w dalszym ciągu z sercem. Sally i Jacek staną w tej części historii przed ogromnie trudnym wyborem. Ten zauważyłam na ich przyszłości. Jak zwykle dużo do powiedzenia będzie miało przeznaczenie. W tym tomie kolor czarny i bezbarwny dadzą się odczuć z całą swoją siłą i znaczeniem,choć nie zabraknie wydarzeń ubranych w soczystą,koralową czerwień.


Ta historia jest niezwykła. Jest to już czwarty tom losów Sally i Jacka, a z każdym tomem wciągam się jeszcze bardziej. 52 Kolory Życia czyta się przyjemnie, lekko, oraz chętnie. Dla mnie 52 Kolory Życia są bestsellerem i tylko czekać jak wydawnictwo zechce je wydać pod swoim logo, a nawet chętnie bym obejrzała ekranizację ! 

Ciesze się, że autorka nie poddała się i kontynuuje wydawanie białych kruków 52 Kolory Życia.

Historia Sally Jacka jest zaskakująca, nieprzewidywalna , pełna sporej dawki emocji i to jest najpięknieszje. Ta książka z pewnością intryguje i zaskakuje, wciąga.

Cieszę się, że miałam przyjemność poznać losy głównych bohaterów , poczuć się podczas czytania tak świetnie. Od razu w planach mam zabrać się za piąty tom.

A ty czytałaś/eś 52 Kolory Życia ? Skusisz się, by po nie sięgnąć ? 

Ta seria jest naprawdę warta ,by po nią sięgnąć i przeczytać . 

Z pewnością się przy niej zatracicie !
Książkę możecie nabyć u auotrki na fanpage lub prywatnie , 52 Kolory Życia jest to wydanie Biały Kruk.Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za czas poświęcony dla mojej twórczości :) i przepiękną recenzję bliską mojemu sercu. Sprostuję tylko, że już nie wydaję książek... ponieważ nie mogę. W sieci krążą końcówki nakładów i to tylko wśród recenzentów i w konkursach. Jeżeli znajdę wydawnictwo, które najpierw patrzy na człowieka, a nie na biznes, to może dodruk zostanie wznowiony...;) ale to już w rękach wszechświata :) pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń