wtorek, 22 listopada 2016

Tara Sivec - Rodzina nie do końca idelna - II Tom serii Pokusy i Łakocie

Claire i Carter po ponownym spotkaniu , postanawiają się pobrać i wspólnie wychować swojego synka-owoc spontanicznej, szalonej, a także bardzo czekoladowej nocy . Którą dziewczyna przerwała dość gwałtowną ucieczką, gdy się obudziła obok Cartera. 

Po raz kolejny możemy uczestniczyć w ich niezwykłym życiu i ich historii. Związek tych dwojga nie należy do typowych związków, Claire i Carter uwikłani w perypetiach związanych wieczorem panieńskim, klęską kolejnych oświadczyn, a także rodzinnym szaleństwem. Zaczynają wątpić w siłę łączącego ich uczucia. Jakie będą dalsze losy ich związku ? Czy kolejne potyczki, pomyłki jakich doświadczają znikną ? Czy ich uczucie do siebie przetrwa ? Czy stworzą rodzinę i dom swojemu synkowi ?


Rodzina nie do końca idealna jest to kontynuacja serii Pokusy i Łakocie, a także kontynuacja dość sporej porcji humoru. Historia dwójki młodych osób, którzy przez spontaniczną noc zostają przypadkowymi rodzicami. Mimo to próbują stworzyć dom i rodzinę dla swojego dziecka, ale czy im to się uda ? 

Z taką dawką humoru, emocji jaką podarowała nam autorka bardzo szybko i przyjemnie się czyta książkę. Przy kolejnym tomie już serii dostrzegłam jak dobrze, świeżo autorka piszę swoje książki. 

Osobiście lubię historię w których życie głównych bohaterów jest takie spontaniczne, ponieważ nie wkrada się tam taka rutyna, nuda. Ja się zachwyciłam pierwszym i drugim tomem serii , czeka mnie jeszcze trzeci tom . I jestem w stoo procentach na tak i mogę wam polecić serię Pokusy i Łakocie , teraz pytanie do was czy skusicie się na czekoladową przygodę ?


Za   możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Helion.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz