niedziela, 20 listopada 2016

N. Coori -Zaryzykuje dla Ciebie

Rose Jenkins zraniona, wraca do rodzinnego domu na ślub swojej siostry. Nie jest świadoma, że jej życie zostanie niedługo tak wywrócone. Jej dotychczasowe życie zmieni się za sprawą jej pierwszej miłości z lat młodzieńczych Taylora Harta. Lata rozłąki nie osłabiły uczucia z przed lat tych dwojga , lecz przeszłość Rose nie daje o sobie zapomnieć . Czy Rouse upora się z demonami przeszłości ? Jak bardzo miłość , namiętność tych dwoje okaże się silna ? Czy znajomość , miłość  z przed lat okaże się idealnym spokojem dla Rose ?Zaryzykuje dla Ciebie, jest to debiutancka książka autorki i od samego początku elektryzuje . 

To idealna powieść, która łączy ukryte pragnienia , namiętność, a także demony przeszłości jednego z bohaterów . Namiętności , pożądania i bomby emocjonalnej każdemu czytelnikowi , który sięgnie po tę książkę z pewnością nie zabraknie . Po raz kolejny moje serducho jest rozwalone na bardzo drobne kawałeczki i czy uda się je poskładać ? Nigdy nie przypuszczałam, że do takiego stanu doprowadzi mnie polska autorka , tak dobrze przeczytaliście polska . 

Autorka zadebiutowała w 2015 roku z charakterem , dialogi są wręcz idealne aż się w niektórych momentach odpływałam , śmiało mogę powiedzieć, że książka N. Coori jest świetna i każdemu kto lubi  tematykę rozwali serce na drobne kawałeczki . 

Już teraz nie mogę się doczekać kolejnej książki autorki .Za  możliwość przeczytania książki dziękuję autorce .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz