czwartek, 24 listopada 2016

Nina Majewska - Brown - Jak się nie zakochać

Nina próbuje na nowo odbudować swój świat. Po stracie najbliższych jej osób nie będzie to jednak należało do prostych rzeczy. 

Wciąż zmaga się z dziwnymi zbiegami okoliczności, a przy okazji staję się bohaterką zabawnych sytuacji. Przy Ninie nie sposób się nudzić zza wszelką cenę pragnie prowadzić spokojne życie. 

Ale czy jej to się uda ? Czy ustabilizuje swoje życie po tak dużych zawirowaniach ? Miłość zawsze skrada się z najmniej spodziewanej strony i momencie. Czy Nina porwie się uczuciu, jakie ją spotka ? Jak poradzi sobie ze swoimi ścieżkami losu, jakie dla niej ktoś na górze przeznaczył ?


Jak się nie zakochać jest to kontynuacja życiowych przejść Niny Brown. Książka jest napisana z dużymi zwrotami akcji, a także humoru. Cała historia Niny jest napisana w przezabawny sposób, mało kto żyje tak jak główna bohaterka. Autorka nie boi się pisać o kompleksach, słabościach, a także ludzkiej głupocie. Książka potrafi swojego czytelnika odprężyć. Nie miałam okazji jeszcze przeczytać drugiej części trylogii, lecz z pewnością to nadrobię.
Historie Niny bardzo dobrze, przyjemnie mi się czytało nawet nie wiem, kiedy ją skończyłam. Los lubi plątać nam figle i często wpadamy w jego sidła. Tak właśnie jest z główną bohaterką na Ninę spada dość dużo nieszczęść, ale się nie poddaje i próbuje jakoś z tego wyjść. Macie tak, że nieraz otwieracie książkę i zaraz ją zamykacie, bo to była ostatnia kartka ? No właśnie ja tak miałam przy, Jak się nie zakochać, ale tak właśnie jest, jak jest dobra książka.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz