poniedziałek, 31 października 2016

Anna Klara Majewska - Melanżeria

Warszawa, lata 90 to właśnie tam skrzyżowały się ścieżki Izy , Anity i Tomka. 

Iza-od zawsze marzyłaby wyrwać się z Białegostoku i zostać kimś w wielkim mieście oraz świecie .

Anita- w swoim życiu miała wszystko , a jak nie to potrafiła to zdobyć . 

Tomasz-powraca do Warszawy po kilku latach spędzonych w słonecznych Włoszech . Żyje ponad stan ,zatracając się nocnym clubbingiem oraz utrzymywaniu kolejnych swoich kochanków .

Troje młodych ludzi Chce podbić świat, ale czy to im się uda ? Czy podbiją świat ? Czy raczej tylko stolice? Z ich przypadkowego spotkania rodzi się przyjaźń z ponad dwudziestoletnim stażem . Ich życie toczy się na błahych problemach , życiu bez planu , szalone imprezy wydają się trwać wiecznie, ale czy faktycznie tak będzie ? 

Pewnego dnia ich beztroska znika . Jak trójka przyjaciół po przyjmie ? Co zmieni się


Książka należy do tych przyjemnych , lekkich , czyta się ją z zaciekawieniem . W książce jest czuć nutę goryczy prawdziwego życia . Ale także przemawia do swojego czytelnika w jakiś sposób . Autorka pokazała swój pazur przy stylu oraz swoją odwagą . Anna Klara Majewska nie boi się poruszać trudnych tematów w swojej książce . Ja osobiście bardzo się cieszę, że mogłam zapoznać się z twórczością autorki i przyznam wam się, że na samym początku książki brakowało mi tego czegoś , promyczka, lecz gdy go dostałam w połowie książki to cieszyłam się jak dziecko, że znalazłam ten promyczek to coś . Jak najbardziej mogę wam polecić książkę Melanżeria i z pewnością nieraz jeszcze po nią sięgnę .
Za   możliwość przeczytania książki dziękuję samej autorce .

1 komentarz: