wtorek, 23 sierpnia 2016

Dana Perino - Dobre Wieści

Dobre Wieści to lekka biografia w której Dana Perino najsłynniejsza rzecznik prasowa opisuje nam kulisy swojej pracy z Prezydentem . 
Dana Perino w lastach od 14 września 2007 do  20 stycznia 2009 pełniła funkcje sekretarza Białego Domu .W tych latach urzędujący prezydentem Stanów Zjednoczonych był Georg W.Bush . Perino była w pewnym sensie cieniem Busha , dla którego pracowała z wielkim oddaniem jak wiadomomo jej praca nie należała do tych łatwych .  Jak sama Perino opisuje w książce bycie rzecznikiem Białego Domu było pełną napięć i wyzwań pracą . Książka jest dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem . Perino bardzo ciekawie opisuje sytuacje polityczno-społeczne , a także prace i relacje wszystkich pracowników którzy pracowali z Bushem .
Pokazuje nam również że nie trzeba ukończyć rekomendowanej uczelni typu Harvard by móc pracować przy samym prezydencie. Osobiście uwielbiam biografie i bardzo lubie je czytać bo dowiadujemy nie tylko się o słynnych piosenkarkach , aktorach czy tak jak w tym przypadku o rzecznik prasowej Białego domu . Opisują w nich nie tylko życie zawodowe ale też również życie normalne więc możemy się z nim zapoznać i zmienic pogląd na takich ludzi . Ksiażka bardzo przypadła mi do gustu i bardzo szybko mnie wciągneła Za możliwość przeczytania książki dziekuję wydawnictwu Kobiece .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz