czwartek, 7 lipca 2016

Katarzyna Bonda - Polskie Morderczynie

Czy  kobieta jest pozbawiona ludzkich uczuć ?  czy jest bezlitosna ?
Tych czternaście kobiet owszem jest ! . Pisano o nich w gazetach , mówiono w mediach , pokazywano ich procesy .
Te kobiety same wszystko planowały , same zabijały  , brały udział w brutalnych zbrodniach . Dlaczego posługiwały się męźczyznami ? Dlaczego zrodziła się w nich agresja ? Czy można ich usprawiedliwić ?  Moim zdaniem spewnością nie !! :)
Jako pierwszej Katarzynie Bondzie udało się u wielu przypadkach przerowadzić wywiad , Warto przeczytać tą książkę możemy przez chwilę ujrzeć to co same morderczynie widziały w danej chwili.
Powiem szczerze długo się zastanawiałam  czy mam przeczytać po tą książkę i powiem wam też że dobrze że po nią sięgłam .
W większości przypadków te kobiety były źle traktowane przez swoich mężów  bite poniżane i nie rozumiem dlaczego nie były tak odważne by od nich odejść aż doszło do takich tragedii . To pierwsza moja przygoda z tą autorką ale już wyszukuję więcej książek Pani Katarzyny ! :)


2 komentarze:

 1. Już jakiś czas temu mam ją zaznaczoną jako "chcę przeczytać",a ponieważ jest w naszej bibliotece na pewno to zrobię.Fakt ,że czasami się zastanawiamy czy chcemy sięgnąć do takich "historii" ale to jest także ..."życie" wokół nas....niestety.

  OdpowiedzUsuń
 2. To musi być ciekawa książka. Znam mnóstwo tego typu historii i chętnie poznam kolejne.


  Zapraszam do siebie :) W lipcu blog obchodzi urodziny i z tej okazji będzie sporo konkursów. Pierwszy z nich już na blogu.
  http://www.recenzjezpazurem.pl
  Diane Rose

  OdpowiedzUsuń