środa, 20 września 2017

Alina Białowąs - Zaufaj mi, Karolino

Dzisiaj już wiem, że czas to najlepszy lekarz 

tylko trzeba mu zaufać...Karolina bardzo silnie przeżywa rozstanie z Filipem, mimo że ich małżeństwo zakończyło się wcześniej, niż ktokolwiek przypuszczał. Jest rozdarta pomiędzy uczuciem do męża a strachem przed nim. Pragnie wierzyć, że w dniu rozwodu będzie mogła zamknąć cały ten rozdział swojego życia za drzwiami z tabliczką „ Nie wchodzić”, jednak w głębi serca przeczuwa, że nigdy nie odetnie się od swojej trudnej przeszłości. Być może właśnie dlatego tak trudno jest jej teraz nawiązać relację z Rafałem, jej wielką miłością z czasów szkolnych.
W młodości chłopak nigdy nie zdradził przed nią swoich uczuć, za co dziewczyna obwiniała swoje piegi, które w jej przekonaniu były największym mankamentem jej urody. Czy teraz, po latach, Karolina odważy się wpuścić go do swojego życia?
Zaufaj mi, Karolino jest to druga część porywającej opowieści o losach Karoliny.

W tej części Karolina zmaga się z silnymi emocjami, po rozstaniu ze swoim mężem. Czy odnajdzie spokój przy Rafale ? Jak ta relacja się rozwinie ?

Ta część serii jest moim zdaniem bardziej przyciągająca swojego czytelnika  niż pierwsza, a co dopiero będzie z trzecią częścią ?
Dalsze losy Karoliny, są bardziej emocjonalne, wzruszające, oraz wciągające.

Książka jest dobrze napisana, autorka oczywiście przyciąga oko czytelnika swoim dopieszczeniem każdego najmniejszego szczegółu.

Cieszę się, że miałam okazję przeczytać serie i już zaczynam od razu przygodę z trzecią częścią.

A Ciebie czytelniku zapraszam na przygodę z Karoliną oraz z całą serią o niej.


Z przyjemnością polecam książki o losach Karoliny.


Za możliwość przeczytania książki dziękuje autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz