piątek, 18 sierpnia 2017

Annika Sharma - Żona mimo woli

Romantyczna historia 
    o sile miłości,
która przracza wszelkie granice

Nithja to pełna energii, inteligentna i ambitna studentka, która od dziecka wie, czym będzie zajmowała się w życiu. Zostanie cenioną lekarką i chlubą rodziny. Pogodziła się nawet z wizją aranżowanego małżeństwa, które jest nieodłącznym elementem tradycji jej hinduskiej rodziny.


Wszystko potoczyłoby się zgodnie z planem, gdyby nie pewna impreza, która skieruje jej życie na nowe tory. Kiedy Nithja poznaje Jamesa, bystrego i nieprzyzwoicie przystojnego Amerykanina, kompletnie traci dla niego głowę.


Zakochana dziewczyna stoi w obliczu najtrudniejszego wyboru w życiu. Może wypełnić wolę rodziny, poślubiając wybranego dla niej mężczyznę, lub złamać tradycję, wybierając własną życiową drogę.Żona mimo woli jest bardzo ciekawą powieścią. Pokazuje nam po części kulturę Hinduską, gdzie rodzina angażuje śluby swoich dzieci. Książkę bardzo szybko oraz ciekawie się czyta. Autorka zachęca swoich czytelników do wgłębienia się w powieść, aż trudno się oderwać od książki. Przyznam się, że sama nie wiem jak szybko mi zleciał czas czytając  powieść, w pewnym momencie otwierałam książkę, a zaraz już ją zamykałam. 


Bardzo lubię takie powieści, gdy nie mogę się od nich oderwać, skłaniających do przemyśleń, które doprowadzają czytelnika do huśtawki emocjonalnej. Autorka zapewniła nam bardzo dużą huśtawkę emocjonalną, rozwala swojego czytelnika na kawałeczki, których nie da się już poskładać. Serce czytelnika w pełnie zostaje oddane powieści, ale czy zostanie mu zwrócone ?


Osobiście jestem zauroczona powieścią. A Ty sięgniesz po Żonę mimo woli ? 

Zechcesz się zatracić w tej pięknej powieści ? 

Z przyjemnością zapraszam was do sięgnięcia po lekturę. Naprawdę warto się zatracić.
Wydawnictwo Kobiece z każdą nową powieścią stawia bardzo dużą poprzeczkę. Z każdą nowszą powieścią daje czytelnikowi do myślenia i coraz częściej zdecydowanie rozwala go emocjonalnie.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz