środa, 19 lipca 2017

K.N. Haner - Na Szczycie Nieczysta Gra

„Nieczysta gra” to emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.Ślub Rebeki i Sedricka zbliża się wielkimi krokami. Zakochana para pragnie założyć rodzinę i wieść idealne życie, ale w ich świecie nic nie jest proste.

Czy ambitne plany dotyczące życia rodzinnego są możliwe do zrealizowania w związku tworzonym przez gwiazdę rocka i równie piękną, co szaloną, byłą striptizerkę?

Czy bolesna tęsknota, wzruszająca naiwność i nieprzewidywalne eksplozje namiętności to właściwe składniki dobrego małżeństwa?


Co jeszcze może stanąć na przeszkodzie ich miłości? Rebeka i Sedrick kolejny raz będą musieli zmierzyć się z przeszłością, a także podjąć decyzję, które zaważą na życiu i szczęściu ich samych oraz najbliższych im osób.Nieczysta gra jest to kontynuacja losów Rebeki i Sedricka. Jest to powieść emocjonująca, kipiąca namiętnością i pożądaniem, z każdą częścią coraz bardziej możemy dostrzec znakomite pióro autorki. 

Po tym zakończeniu, jakim zafundowała autorka przyznam się, że nie mogę się pozbierać i chyba długo tego nie uda mi się zrobić. Autorka rozwaliła mnie na bardzo drobne kawałeczki po raz kolejny. Pytam dlaczego ? Jak ? Ale trzeba czekać na kolejną część. Powiem wam, że jestem rozbita, czy wytrzymam do kolejnej premiery nie wiem.


Teraz wyczekiwanie premiery Właściwego Rytmu, na uzyskanie odpowiedzi na pytania. Ja już się nie mogę doczekać a wy ?Polecam wam powieść ale Ci, co nie są wtajemniczeni w losy Rebeki i Sedricka , niech zaczną od początku powieści. 

Jestem zachwycona, a jednocześnie rozbita i chce mi się wyć !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz