poniedziałek, 5 czerwca 2017

Anna Crevan Sznajder , Emilia Anna Dominik , Bogumiła Roch-Romanowska - Facet do wzięcia

Trzy młode i ładne reporterki, dość poczytanego magazynu dla kobiet Evree, zwane Aniołkami dostają nagle nowe zlecenie. Co takiego wymyślił ich szef i jak odbiło się na ich życiu prywatnym i zawodowym pewne ogłoszenie, które ukazało się na łamach ich gazety ? 
Jak Mili, Enn i Ann trzy młode przyjaciółki sobie poradzą z projektem Facet do wzięcia ? Czy uda im się dobrnąć do końca cało ? Każda z nich ma zaopiekować się i przeprowadzić wywiad z trzech chłopaków zgłoszonych przez znajomych. Chłopaki wpadają w oko młodym dziewczyną, ale co zrobić, gdy dziewczynie nie wolno się związać z mężczyznami ?
Jak potoczy się ten projekt ? Czy dziewczyny ulegną ? 
Powiem wam szczerze, że długo nie mogłam się zabrać za tą powieść i żałuje, że tyle przeleżała na biurku. Powieść jest naprawdę dobra. Szybko się czyta, lekka jest i przyjemna, chociaż powiem wam, że w niektórych momentach byłam naprawdę zła, ale przeminęło to wraz z kolejnymi stronami.
Bardzo się cieszę, że jedna z autorek obdarzyła mnie zaufaniem, oraz postanowiłabym przeczytała i zrecenzowała ich powieść. Jest to dzieło wspólne i bardzo dobre dzieło, dziewczyny naprawdę mają talent pisarski.

Dodatkowo ukaże się recenzja dodatku do Facet do wzięcia. Także zapraszam was na obie recenzje :). 

Z przyjemnością i z czystym sercem mogę wam polecić tę powieść.
To jak skusisz się na sięgniecie po powieść i przeczytanie jej ?
Za możliwość przeczytania dziękuję jednej z autorek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz