niedziela, 30 kwietnia 2017

Anna Crevan Sznajder - Niczyja Zapach Magnoli Przedpremierowo

Zapach Magnolii jest ot kontynuacja losów Crevan. Obecnie Kwiat Magnolii oraz Zapach Magnolii są połączone w jedną całość „ Niczyja".

Jest to powrót, bolesny a może będzie wreszcie normalnie ? Czy da się wejść dwa razy do tej samej rzeki ? Czy warto ? Czy to dobra decyzja ? Co się dalej wydarzy ? Crevan nie będzie mieć łatwych decyzji w tej części.Anna Crevan Sznajder po raz kolejny funduje nam dość dużą dawkę emocji, zaskoczenia. Do samego końca nie wiadomo co dalej będzie, co się wydarzy jak potoczą się dalsze losy i czy słusznie Crevan postępuje z decyzjami, jak i z czynami.

Cieszę się, że mogłam również przeczytać drugą część i poznać kontynuacje losów głównych bohaterów i powiem wam, że z niecierpliwością czekam na trzecią część. 

Zachęcam was do przeczytania książki, bo warto przenieść się do świata Crevan i jej przyjaciół oraz być w kraju kwitnących wiśni.
Książki można nabyć jak na razie tylko i wyłącznie u autorki. Za możliowść przeczytania książki dziękuję autorce.

1 komentarz:

  1. Nie wiem czy jest to gatunek w którym sie odnajdę . Tym bardziej ze książki nie dostanę w księgarni a ja jestem leniuszkiem i nie lubię sie starać by zdobyć jakiś egzemplarz . Jednak spodobała mi sie Twoja recenzja. Szczera i ciekawa. Inne teksty rownież świetne. Blog dodaje do obserwowanych i będę wpadać ;) zapraszam rownież do mnie
    Pozdrawiam

    Czytankanadobranoc.blogspot.ie

    OdpowiedzUsuń