środa, 18 stycznia 2017

Agnieszka Opolska - Róża

Są dni , że czujesz , jak niebo spada ci na głowę , bo ktoś cię bardzo zranił . 

Pragniesz znaleźć się jak najdalej , odszukać sens , zacząć d nowa . 

Tylko jak zacząć od nowa ? 

Świat Róży rozpada się wraz z odkryciem , że jej mąż utrzymuje zażyłą znajomość z dawną szkolną sympatią Róża podejmuje najtrudniejszą decyzję w swoim życiu ...

Niezwykła opowieść o pragnieniu miłości i poświęceniu . Przeczytana raz , pozostaje w pamięci na długo. 


Róża jest to niezwykła opowieść oraz opowiada o tym jak życie potrafi być nie przewidywalne , oraz bardzo kruche . 

Główna bohaterka Róża a właściwie Karolina nigdy nie miała łatwego startu oraz prostych ścieżek życiowych , zawsze były kręte i niezbyt łatwe . Gdy w jej życiu pojawił się Daniel karty się odwróciły . Na pozór idealne , wzorowe małżeństwo, ale czy do końca ? 

Daniel miał jedną tajemnicę przed swoją małżonką , ukrywał to, że dalej posiadał pisemny kontakt ze swoją sympatią ze szkolnych lat . Nie przewidział tylko jednego, że Róża może to odkryć . A ona postanowiła zniknąć z jego życia . Jak by się potoczyło ich życie, gdyby nie ukrywał swojej tajemnicy ? 

Życie prowadzi nas przez różne ścieżki .

Róża jest to piękna oraz bardzo ciekawa powieść . Książka nie tylko zaciekawiła mnie swoją historią , lecz także swoimi pięknymi szkicami , rysunkami . Z pewnością o powieści Róża nie da się zapomniećoraz przejść obojętnie , ponieważ sama myśl o tej książce oraz okładka nam nie pozwoli . Powieść balansuje na takiej niepewności czy warto do końca ufać każdemu, nawet jeśli jest to bliska osoba. Przy Róży spędziłam kilka naprawdę dobrych chwil , przede wszystkim przyjemnych chwil . I z przyjemnością mogę wam polecać książkę . Na pewno przy wielu recenzjach się powtarzam, ale  lubię, gdy czytając książki wyczuwam , nutkę świeżości , inności oraz dużą dawkę emocji . 


Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce .

1 komentarz:

  1. To kolejne miejsce gdzie zostaje zachęcona do przeczytania "Róży".O autorce też niedawno się dowiedziałam...ale już sprawdziłam i zacznę od książki ,która jest w naszej bibliotece tej autorki "Anna May",a na pewno zacznę rozglądać się i za Różą.

    OdpowiedzUsuń