poniedziałek, 16 października 2017

Maria Solar - Skardzione godziny

                                                     Naiwne miłostki.

                                                      Zawiedzione uczucia.

                                                           Zakazana miłość zdolna pokonać czas.
Anselmo umiera, trzymając w dłoni tajemniczą kartkę z napisem: „Powiedz, że mnie kochasz". Tych kilka słów zapisanych na skrawku papieru przyczynia się do ujawnienia pasjonującej historii miłosnej, która nigdy się nie skończyła.
Dwie rodziny muszą zmierzyć się z odkrytym sekretem, który na zawsze połączy ich losy i odmieni zniewolone konwenansami życie. Na dwa lata przed uchwaleniem prawa rozwodowego w Hiszpanii członkowie obydwu klanów walczą z poprawnością obyczajową i duszą się w toksycznych relacjach, które są zaprzeczeniem miłości, jaką przeżył Anselmo.
To historia, w której przeplatają się żar miłości, pokusy niewiernych kochanków, gorzki smak zawodu i doznania młodych ludzi odkrywających seks.Skradzione godziny jest to bardzo wzruszająca, emocjonująca, piękna, a zarazem kipiąca żarem i namiętnością opowieść.

Przyznam się, że  jest to moja pierwsza przygoda z twórczością Mari Solar , przygoda pełna emocji, wzruszeń, a nawet kilku łez. Spędziłam przy tej powieści, niezapomniane godziny, ekscytujące. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać tę niezwykłą powieść, pełną pięknej historii o miłości, o ludzkich doznaniach. 
Wydawnictwo Kobiece mam wrażenie, że samo sobie daje coraz większe poprzeczki, granice, z każdą powieścią coraz to lepsze powieści wydają. Bardzo emocjonujące, wzruszające i pełne doznań czytelnika.
Z przyjemnością polecam wam powieść Skradzione Godziny, jest to powieść godna przeczytania, zakupienia.To jak sięgniesz po Skradzione godziny? Dasz sobie skraść swoje cenne godzinny, by zatracić się w pięknej powieści? 

A może już zakupiłaś/eś powieść i zastanawiasz się, kiedy ją przeczytać ?Nie pożałujesz swojego wyboru, by sięgnąć po książkę autorstwa Marii Solar.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Kobiece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz