czwartek, 30 marca 2017

Magda Skubisz - Dżus&Dżin

Ferie zimowe miały być dla Ryby okazują do naprawiania relacji ze swym byłym profesorem. Haskal wyjeżdża jednak do Warszawy, a dziewczyna, rozpamiętując kosza, topi smutki w alkoholu. Którejś nocy budzi ją telefon od rodziców: na granicy wpadli z narkotykami, które ktoś im podrzucił, gdy jechali na Ukrainę. To uruchamia lawinę kłopotów i Kaśka ląduje w samym środku kryminalnej afery...
Kolejna po LO STORY powieść o niepokornych licealistach.
Przyznam się szczerze, że ta powieść mnie jeszcze bardziej zaciekawiła , zaintrygowała. Powieść jest prowokująca irytująca, wciągająca , rozczulająca , rozśmieszająca można tak bez końca wymieniać. Jest to naprawdę powieść, po którą warto sięgnąć , przeczytać. Przewija się tu wątek kryminalny co mnie jeszcze bardziej zaciekawiło. W tej części pojawia się także język polsko-ukraiński . Przede wszystkim jest to piękna powieść o miłości dziewczyny o pseudonimie Ryba do starszego od niej mężczyzny. 
Czy ta historia może wydawać się piękną ? Oczywiście tylko trzeba wyłonić z niej piękne atuty , które  z z   zpewnością dostrzeżemy w tej książce.Za   możliwość przeczytania ksiażki dziękuję autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz